Sofer autobuz D,Locatie: 97264 Helmstadt (zona Würzburg),14.40 Euro brut pe ora + 6 Euro pe zi lucratoare pentru cheltuieli,

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție: Sofer autobuz D

Tara: Germania

Locatie: 97264 Helmstadt (zona Würzburg)

Poziții disponibile: 5
Salariul:

14.40 Euro brut pe ora + 6 Euro pe zi lucratoare pentru cheltuieli,

Salariul de baza este 2.237,80 Euro brut pe lună la 167 de ore lucrate,

La 200 de ore salariul este aproximativ 2.800 Euro brut pe luna,

Ce oferă Angajatorul:

Perioada contractului: nedeterminata,
20% taxa de noapte
20% ore suplimentare
50% taxa de duminica
100% zile de sarbatoare
Se lucrează minimum 167 de ore pe luna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare: asigurată de angajator contra cost la pretul de aproximativ 250 Euro pe luna (camera single),
Costul transportului este suportat de candidat,
Concediul este plătit

CERINTE

Cunoștințe medii de limba germana la un nivel de B1,
Obligatoriu: Carnet de conducere categoria D, Atestat Transport Persoane (E95),
Experiență în domeniu

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.