Slefuitori CNC in Germania 1300 Euro NET + cazare

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie serioasa de recrutare, cauta slefuitori CNC pentru o firma din Germania, pentru a munci pe o perioada indelungata de timp, incepand cu 11 IANUARIE 2016 !!!
CERINTE:
- lb germana nivel A2 spre mediu conversational
- experienta in domeniu
- disponibilitatea cu masina personala reprezinta un avantaj propriu!
BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german
- salarizare; 1300 Euro NET/Luna
- cazare asigurata din partea firmei germane
- asigurare medicala platita din partea angajatorului german.
TARIF DE MEDIERE ZERO LA PLECARE!

Locurile sunt pentru data de 11 IANUARIE 2016

CERINTE

BENEFICII OFERITE

1300 Euro NET/Luna

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.