Selectam personal medical pentru Germania (infirmiere, asistente medicale, medici, etc)

Centrul de informare juridica, dezvoltare economica si plasament de personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam personal medical pentru Germania
infirmiere, asistente medicale, medici

CERINTE

cunostinte de limba germana nivel satisfacator
motivatie
sinceritate
harnicie si seriozitate la locul de munca

BENEFICII OFERITE

asiguram cazare la locul de munca si se platesc suplimentar costuri pentru curent, caldura, apa
oferim si informatiile juridice si economice (impozite, etc) si cele legate de mediul de munca
Contact 0049-171-3731736

Centrul de informare juridica , dezvoltare economica si plasament de personal Regensburg in colaborare cu Cancelaria de avocatura Glötzl si Gandorfer :
ofera informatii si consultanta juridica
informatii si consultante privind taxele de impozit
recuperari financiare
ofera consultante economice: marketing si dezvoltarea societatilor pe pietele Germania, Austria si Elvetia
ofera consultatii privind finantari externe
ofera consultatii privind parteneriate strategice si vinzari de societati (M&A)