Sef de echipa-dulgher cofraje Frankfurt, Germany

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

ecesar personal 1
3 Descriere

Coordonarea si participarea la activitatea de dulgherie cofraje alaturi de muncitori
Motivarea și explicarea sarcinilor zilnice la fiecare echipa formata din 5 persoane

4 Locatie/ Tara https://en.wikipedia.org/wiki/Frankfurt, Germany
5 Data de inceput 11.11.2019
6 Data de sfarsit –
7 Experienta necesara Minimum 5 ani ca dulgher cofraje
8 Cazare Platita de angajator
9 Salariu pe saptamana/ 40h 650-700 EURO Net pe saptamana la 40 ore lucrate
10 Transportul Romania-Germania Suportat de candidat
11 Transport cazare-loc de munca Platita de angajator
11 Ore suplimentare Da, se pot realiza
12 Diploma/ Certificat Da, sunt necesare
13 Citire planuri tehnice Da, sunt necesare
14 Limbi straine Engleza la nivel avansat

CERINTE

Unelte de mana Da, sunt necesare
Asigurari sociale/medicale Platite de angajator
16 Permis de conducere Da, este necesar
17 Masina proprie Da, este necesara

Echipament protectie
18 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
19 Bocanci santier(S3) – personal Da, sunt necesari
20 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

BENEFICII OFERITE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.