Sculer matriter

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Mecanic Industrie/ Sculer matrizer
Tara : Germania

Locatie : Baden-Württemberg
Pozitii disponibile: 5
Locul de munca: Companie privata
Salariu : 13,00 EUR brut pe ora la care se adauga 6 EUR net zi bani pentru masa
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaz Norma intreaga, in 3 Schimburi,
• Se platesc sporuri de noapte
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Costul transportului este suportat de candidat
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Cunostinte medii de limba germana scris si vorbit( nivel B1-B2)
• Diploma care sa ateste calificarea
• Mecanic industrial, optional Inginer mecanic, Sculer matrizer
• Abilitatea de a citi desene tehnice
• Experienta ca Mecanic de atelier prelucrare prin aschiere
• Cunostinte privind intretinerea si repararea pieselor, a matritelor, stantelor si utilajelor industriale
• Permisul de conducere si detinerea unei masini proprii constituie un avantaj
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal