SAP - specialisti in IT pentru Germania

sc Active Rojobs srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de succes din domeniul consultantei IT din Germania angajeaza specialisti IT (SAP,JAVA,NET)
Cei interesati pot trimite CV-ul la adresa:andreas@activerojobs.com.Vor fi contactati si vor primi mai multe detalii in vederea participarii la interviu doar candidatii care corespund profilului cautat de catre compania germana angajatoare urmand a se sustine interviuri,direct cu angajatorul german in luna aprilie,a.c.

CERINTE

-experienta de min. 3 ani in domeniu IT(SAP )
-cunostiinte de limba germana( foarte important!!)

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe o perioada mai lunga de timp
- sansa dezvoltarii unei cariere in cadrul unei companii de succes din Germania
- conditii de munca foarte bune intr-un mediu de lucru profesionist
- salarizare foarte buna
( salar net intre 40.000 - 60.000 anual in functie de experienta si tipul jobului)
- candidatilor nu li se vor percepe nici un fel de comision

Agentia Active Rojobs este o firma acreditata,specializata in selectia si plasarea fortei de munca ?n strainatate.
Noi reprezentam interesele celor aflati ?n cautarea unui loc de munca ?n strainatate, indiferent de varsta, domeniu de activitate sau experienta profesionala. Timpul dvs. este pretios si noi stim acest lucru, astfel ca scopul nostru este gasirea locului de munca dorit de dumneavoastra precum si a companiei potrivite.