Restaurant din Germania selecteaza CLEANER!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!!
Restaurant din Germania selecteaza cleaneri cu experienta si germana la nivel cel putin mediu sau greaca la nivel incepator pentru un restaurant din Germania !!!

Program de lucru: 8-12 ore/zi; 6 zile/saptamana;

Durata contractului de angajare: Nedeterminat

SE OFERA:

- contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 650 EURO/luna;
- CAZARE si MASA gratuita;
- plecare urgenta.

CERINTE

- se cer cunostinte de limba germana la nivel mediu sau greaca nivel incepator;
- se cere experienta anterioara (se cer referinte de la locul de munca);
- persoanele selectate trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioase, dinamice si energice;

Studii minim necesare:Liceu
Experienta necesara:Intre 1 - 2 Ani
Calificare necesara:Nu
Calificari solicitate:Calificarea nu este necesara, dar constituie un avantaj.
Alte informaţii

Candidatul trebuie sa constituie dosarul cu urmatoarele:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

COSTURILE PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului: 360 RON – se plateste la inscrierea candidatului.

B) Comisionul agentiei: In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

- VARIANTA 1: 375 Euro - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
- VARIANTA 2: 600 Euro - Se plateste din primul castig.
- VARIANTA 3: 750 Euro - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul lunar, cate 250 Euro / luna.

C) Biletul de avion (200-250 euro).