Responsabil cu protectia muncii Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs recruteaza personal pentru angajator german cu renume in domeniul instalatiilor electrice pentru postul de responsabil cu protectia muncii.

Cautam muncitori pentru diverse santiere de pe intreg teritoriul Germaniei, pentru prelucarerea regulamentului de siguranta in munca pentru echipele de electricieni care urmeaza sa isi desfasoare activitatea pe respectivele santiere.

CERINTE

Cerinte:
- cunostine de limba germana la nivel avansat
- detinerea unui autoturism propriu in vederea deplasarii la locul de munca
- punctualitate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania
- salarizare de 9.32 E/ ora plus 40 E diurna
- cazare asigurata (costul cazarii se retine din diurna)
- asigurare
- consultanta gratuita pentru obtnerea beneficiilor ca angajat in statul german

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.