Recrutari Fast Food Germania

Mobile College

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrezi intr-o echipa internationala ,dezvoltand o carieră în McDonald and Burgerking Germania , full-time
Poti ocupa diverse poziții in: secțiunea de servire , secțiunea de gătit , după formarea la locul de muncă-servirea la tejghea si la McDrive.
Se acceptă cupluri și grupuri
Posibilitate de dezvoltare profesională
Formare la locul de munca
Nu este necesara experiența profesionala

Cazare decenta, complet utilata , în principal în imediata apropiere a locului de munca . Maxim de 2 persoane pe cameră . Chiria este de 206 de euro pe lună , inclusiv toate taxele + 12 EUR pentru utilitati . La prima plata a salariului se retin: 200 EUR depozit ramburabil pentru chirie si 80 EUR deposit rambursabil pentru uniforma.
Program de lucru : 5 zile / săptămână , min . 35 de ore pe saptamana + ore suplimentare , dacă este necesar
Salariu : 8.10 Euro / ora . + Bonusuri( in zile nationale tariful creste de 2 ori )
Mediul de lucru prietenos într- o echipă internațională .
Asigurarea sociala și de sănătate a fiecărui angajat se va deduce din salariu conform legii germane in vigoare.
Haine de lucru: uniforma.
Taxa pentru asistență : 290 € / persoana

CERINTE

Nu este necesara experiența in restaurant.
Trimite-ne CV-ul in limba germană (NU SE ACCEPTA IN LIMBA ENGLEZA SAU ROMANA)_+ foto. După trimiterea tuturor informatiilor un partener german, va trebui să poarte o conversatie in limba germana de cateva minute.Dupa confirmarea din partea partenerului ne vom ocupa de toate formalitatile necesare.

Experiența anterioară nu este necesar pentru ca trainingul se va face in Germania.

BENEFICII OFERITE

Asigurare de sanatate furnizata de statutul de angajat in Germania .
Posibilitate de creștere profesională , posibilitate de ore suplimentare ( +25 % din salariu ) .
Asigurarea unui trai decent .
Băuturi gratuite în timpul orelor de lucru , reducere de 50% la produsele McDonalds .
Evenimente culturale și sociale , formare profesionala completă .
Serviciu complet și rapid , plasare convenabila pentru grupuri și perechi .
Agentia MOBILE COLLEGE, asigura non stop linie de asistenta telefonica , în cazul unor dificultăți în străinătate .
Important este cunoașterea limbii germane , cel puțin la nivel intermediar .
Dacă esti un absolvent al unui curs in domeniul hotelier , sau o școală similară poti obține experiență de muncă și in timp permis de muncă permanent pentru Germania , respectiv oportunitatea de a trăi în Germania .

Fondata in 1991, MOBILE COLLEGE a crescut rapid devenind un furnizor important slovac de plasarea forței de muncă in UK, Germania si restul Europei. Programe de experiență de lucru, cursuri de limbi străine și servicii de călătorie pentru locuitorii din Slovacia și Cehia.Sediul este situat în centrul orasului Zilina Slovacia,cu expertiza de a gestiona serviciile de recrutare pentru poziții de calificați și necalificați, precum și de a organiza vacanța de lucru de vară pentru sute de studenți în fiecare an. La MOBILE COLLEGE suntem capabili să furnizam exact candidații pe care ii cautati.