Recrutam Personal Germania

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!!

"acrobat-personaldienstleistungen" din Germania este o agentie de recrutare, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratuite.

Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ma contactatii, si urmaritine pe seit-ul Official: www.acrobat-personal.de

CERINTE

Persoanele vorbitoare de Lb. Germana nivel conversational, si interesate de un loc de munca in Germania, land (Baden-Württemberg), sunt rugati sa imi scrie eMail la: zlippai(arond)acrobat-personal.de, sau la telefon:004 782 - arata telefon - -0
Luni-Miercuri-Vineri Intre orele: 14-17:00

BENEFICII OFERITE

OFERIM
-salariu dupa calificare si experienta, posibilitatea de lucru pe lunga durata;
-banii de concediu si de craciun dupa perioada de proba;
-banii de naveta si/sau banii pentru mancare;
-echipa prietenoasa, ingrijire personal si disponent;
-contract de munca la angajator Germania si plata asigurarilor sociale;
-consiliere in cautarea cazari;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.