Recrutam forta de munca pentru diferite tari din Europa

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania "Ready4Jobs" recuteaza personal calificat/necalificat pentru diferite joburi in tari din Europa.

Joburi precum:
-asistent(a) medical
-ingrijire batrani la dominiciliu sau in azile de batrani
-soferi profesionisti (B-3.5t,C+E)
-instalator
-electrician
-sudor
-ingrijitor la ferme de animale
-operator strung-freza
-programator strung-freza
-prelucrator prin aschiere
-lacatus
-zidar
-zugrav
-fainatar
-tapitar
-parchetar
-tencuitor
-posturi in domeniul hotelier
-posturi de frizer si coafeza

CERINTE

Pachetul salarial variaza in functie de:
-experienta in domeniu
-diplome care atesta specializarea

CUNOASTEREA LIMBII DIN TARA DE UNDE PROVINE JOB-UL RESPECTIV (MINIM NIVEL INCEPATOR) !

Cel mai mic salariu pleaca de la 1400 EURO NET/luna si in functie de specializare si experienta depaseste 2000 EURO NET/luna !

BENEFICII OFERITE

NU percepem nici o taxa de la candidati !

Transportul si cazarea sunt asigurate de angajatorul strain.

Contractul este pe termen nedeterminat.
In functie de evolutia dumneavoastra la locul de munca angajatorul va poate oferi diferite bonusuri (aici depinde doar de dumneavoastra).

Pentru orice informatie va stam la dispozitie zilnic intre orele 09:00-17:00

Contact:
-telefon : 0746 091 159
-e-mail : contact@ready4jobs.com / joburi.europa@yahoo.ro