Purser - Nave de croaziera fluviale

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Work on Sea recruteaza candidati pentru nave de croaziera fluviale, pentru functia de Purser.
Oferta salariala: de la 1400 Euro/ luna + tips.
Durata contractului: septembrie-noiembrie
Transportul: asigurat de catre companie pana la nava
Cazarea si mancarea: asigurate la bordul navelor

CERINTE

- experienta anterioara pe post (minim 2 ani)
- experienta pe nave de croaziera reprezinta un avantaj
- nivel mediu - limba engleza
- detinerea pasaportului (se poate procura dupa acceptarea candidatului de catre angajator)
- vizita medicala pentru personal auxiliar (se poate procura dupa acceptarea candidatului de catre angajator)

BENEFICII OFERITE

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.