Promedica24 angajeaza ingrijitoare persoane varstnice in GERMANIA!

Promedica24 Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam ingrijitoare pentru persoane varstnice in Germania.
0369435890
Sibiu, Str. Calea Dumbravii, nr. 24
judet Sibiu
Program Luni-Vineri 09:00 - 17:00

CERINTE

- experienta in domeniul ingrijirii constitue avantaj
- cunostinte de limba germana nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- nivel de salarizare atractiv si motivant
- asigurare medicala privata pe toata perioada deplasarii
- acoperirea cheltuielilor de masa, cazare si transport
- suport informational pe toata perioada desfasurarii contractului
- termeni si conditii de plecare flexibile

Promedica24 a inceput activitatea in anul 2004 drept raspuns la cererea de servicii medicale si de ingrijire crescuta, legata de procesul de imbatrinire a societatii in Europa de Vest. Oferim servicii medicale si de ingrijire pentru clienti individuali si pentru institutii in Germania si in Polonia. Fiind o firma care se dezvolta dinamic, ne pregatim sa intram si pe alte piete.