Programatori/Operatori CNC în Germania, 15 E brut+diurnă,comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu percepem comision!
Fără taxe de mediere!

Recrutăm programatori şi operatori CNC cu experienţă în domeniu şi cunoştiinţe de limbă germană pentru un angajator de prestigiu din Germania, zona Karlsruhe!

CONDIŢII OFERITE:
- contract de muncă nedeterminat cu drepturi depline în Germania
- salarizare: 15,00 Euro BRUT/oră
- diurnă: 12 Euro NET/zi lucrătoare
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală

CERINTE

CERINŢE:
- limba germană nivel mediu conversaţie
- experienţă + calificare în domeniu
- disponibilitatea de plecare cu maşina proprie reprezintă avantaj!

CV-uri se pot trimite pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Informaţii suplimentare: 0754059286, 0749044785 sau 0355/429260

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.