Programator IT

RANRODE GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa angajam la Firma noastra un Programator IT care sa Coordoneze/Controleze/Programeze sistemul de Calcul al firmei.
Crearea unui Program de Calcul nou eventual cel existent sa fie imbunatatit.
Este vorba de Programe de Calcul genul "Lexware" pentru efectuarea de calcule pentru: facturi/Oferte/Inventar, etc

CERINTE

Trebuie sa cunoasca Lb. Germana (Ideal ar fii la Perfectie) sau macar mediu. Sa aiba multa experienta in domeniu IT/Programare/ Entwicklung/Software.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului, in functie de portofoliu

Suntem o Firma Germana specializata in prelucrarea Metalelor (Prelucram Tabla pentru Executii de Hali Industriale si private: Acoperis/Perete din tabla profilata cu grosimi de la 0,5 la 2,00 mm). Executam Projekte Industriale, Constructii metalice si din lemn (Hali Industriale, Acoperisuri din tabla gen tigla precum si garaje, containere, etc.). O alta echip a firmei executa ambalaje din lemn.
Sediul firmei este in D - 06132 Halle, Germania.