Pregatitor – Vopsitor Germania ( vorbitor limba germana)

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
-Slefuirea/degresarea suprafetelor pentru procesul de vopsire
-Chituirea /grunduirea/pregatirea diferitelor suprafete
-Izolarea/mascarea componentelor

CERINTE

Cerinte:
- limba germana la nivel conversational (B1-B2)- cerință obligatorie;
- calificarea de vopsitor sau calificare asemanatoare domeniului
- lucru in echipa si abilități de comunicare
- seriozitate, organizare,responsabilitate, atenție la detalii
- automobil personal pentru a ajunge la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- contract de munca semnat si declarat in Germania
- asigurare medicala
- concediu platit

Salariul oferit:
- se negociaza in functie de experienta si calificare
Activitatea se va desfasura : Vilshofen

Sunteți interesat? Atunci aplicați cu un CV și noi vă vom contacta!

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"