Personal Nave Croaziera

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ţara: Germania
Oraş: Hamburg
Tip post: Full time
Beneficii: Cazare,masa,transport platit,asigurare
Salariu: negociabil euro
Se acceptă CV în limba: română şi engleză

Descriere job:
Va lucra în conformitate cu instrucțiunile specificate scrise și verbale date de superior.
Limba straina: Germană: Mediu
Abilitățile de formare calificate și experiență în restaurante / hoteluri / baruri
minim 3-4 ani experiență de muncă
Cunoștințe de specialitate în domeniul de restaurant și servicii in bar
Competență în engleză și germană

CERINTE

Cerinţe job:
prezenta agreabila
maniere si politete
excelente abilitati de comunicare
prezenta impecabila

BENEFICII OFERITE

cazare
masa
transport
asigurare

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.