Pentru APRILIE: Necalificaţi cu germană începător la fabrici în Germania, comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FĂRĂ COMISION!
NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE!

Recrutăm personal necalificat (femei/bărbaţi) cu minime cunoştinţe de limbă germană pentru o fabrică din zona Dortmund a Germaniei.
Se lucrează pe 2 schimburi, de luni - vineri, 8 ore/zi, la realizarea diferitelor produse şi preparate din carne de pui.
Contract de muncă pe termen de 6 luni cu posibilitate de prelungire;
Salarizare: 9,15 Euro brut/oră;
Cazare asigurată contra-cost (250 Euro/lună);
Asigurare medicală!

CERINTE

Se cere:
- lb germană nivel începător
- îndemânare, flexibilitate şi seriozitate
- disponibilitate imediată pentru plecare!

Puteţi trimite CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com
sau ne puteţi contacta pentru mai multe detalii, la telefon: 0749044785, 0754059286, 0753335155 sau 0355/429260.

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.