Ospatarite in Germania

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Infomunca SRL recruteaza ospatarite in restaurante in Germania.
Salariul este de 800 euro
Programul de lucru este de 8-9 ore/zi, o zi libera pe luna
Cazarea si masa sunt asigurate de angajator.
Contractul de munca se incheie pe perioada nedeterminata.

CERINTE

Candidatul ideal pentru acest job trebuie sa detina cunostiinte de limba germana.
Orientarea catre client si amabilitatea sunt trasaturi cheie in indeplinirea cat mai eficient a sarcinilor de lucru.
Angajatul trebuie sa stie sa respecte normele igienice impuse de o altfel de slujba si sa aiba o atitudine agreabila fata de clienti.

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa asigurate

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.