Ospatarite cazino

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia Infomunca recruteaza femei pentru postul de ospatarita in Cazino, in Germania in zona Frankfurt. Contractul de munca se incheie pe minim 6 luni. Programul de lucru este de 8 ore/zi, 6 zile/saptamana.
Salariul este de 850 euro. Cazarea si masa sunt asigurate de angajator.

CERINTE

Cunostiinte bune de limba engleza si cunostiinte de baza ale limbii germane;
-Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana responsabila orientate catre client si cu un dezvoltat spirit de observatie.
-Punctualitatea si amabilitatea reprezinta elemente cheie necesare obtinerii acestui job!
-experienta in domeniu;

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa sunt suportate de angajator.

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.