Ospatar

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
-acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
- cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;
-servirea exemplara a clientilor;
-indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii;
- asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii facturilor.

CERINTE

-persoana sociabila, pozitiva;
-dexteritate;
-putere de munca;
-abilitati de comunicare;
-abilitati de munca atat in echipa cat si individual;
-cunoasterea limbii germane la un nivel cel putin comunicativ.

Alte informatii

Se lucreaza intr-un hotel de 4 stele din Germania. Angajarea se va face direct in Germania.
Limba germana este obligatorie.
Nu percepem taxe sau comisioane.

BENEFICII OFERITE

-cazare asigurata;
-transport asigurat;
-hrana asigurata.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.