Operator CNC Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Europakraft Jobs recruteaza personal pentru posturi de Operator/ Masinist CNC cu ocupare full- time si contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania.
* Intermedierea are loc fara taxe sau comision

Responsabilitati:
- Executare corectii de precizie ale programelor CNC;
- Operare comenzi Haidenhain si Phillips;
- Operarea aparatelor de masura;

CERINTE

- Cunostinte de limba germana la nivel avansat;
- Formare profesionala in domeniul: mecani industrial, lacatus industrial, mecanic utilaje de precezie.
- Experienta cu echipamente Haidenhein si Phillips
- Detinerea unui automobil propriu pentru deplasare;
- Detinere permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Ocuparea unui loc de munca full time;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata si asigurare in Germania;
- Salarizare de la 11 E brut/ ora;
- Diurna 25 euro/ zi lucratoare;
- Program de 40 ore/ saptamana- posibil in ture.
- Cazare asigurata de catre angajator, contra cost (costul variaza in functie de zona intre 15 si 25 Euro/ noapte).

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.