Oferte noi in 2014

DEURECO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferte noi in 2014 doar in avantajul dumneavoastra.Contracte noi pentru Germania in domenii noi: montator sisteme de aerisire- aer conditionat; montator schele; montator pavele.Salarii incepand de la 1300/1500 eur plus posibilitate de ore suplimentare, program de 5 zile/9 h plus posibilitate de ore suplimentare.BENEFICII: contract individual de munca pe 1 an de zile cu posibilitate de prelungire; vechime la cartea de munca, card european sanatate; cazare si mancare platite de angajatori.Plecari din Targoviste, Bucuresti,Iasi, Constanta, Mehedinti,Prahova, Petrosani, Brasov,Braila,Bacau,Targu Jiu, Galati, Sibiu, Caras Severin.TEL: 0736 018 627; 0747 756 088; 0746 940 456 ; 0763 050 509; 0767 686 903.
Ne puteti cauta si pe pagina de facebook: https://www.facebook.com/anunturiangajari

CERINTE

Seriozitate

Deureco companie finantata integral prin capital privat, specializat in furnizarea serviciilor profesionale de recrutare si plasare a fortei de munca in locuri de munca vacante in strainatate. Compania noastra detine toate acreditarile cerute de legea romana pentru furnizarea serviciilor, fiind inregistrata ca agent de plasare forta de munca sub nr.67/2012 la ITM cat si AJOFM. Experienta noastra in domeniul resurselor umane este dovedita prin plasarea catre locuri de munca vacante din companii straine a unui numar mare de solicitanti