Oferta de Munca pentru MEDICI in GERMANIA

sc.DYNAMIC LOGISTIK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Medici cu urmatoarele specializari: Chirurgie ,ATI, Neurologie, Ortopedie, Interne, Pediatrie, Psihiatrie,Ginecologie, sau alte specializari (mai putin Stomatologie Oftamologie,O.R.L. )
Cerinte
Limba germana obligatorie (nivelul lingvistic este dictat de gradul de implicare conversationala a relatiei medic - pacient)
Nu exista limitari impuse referitoare la virsta ,sex, nationalitate, religie, etc.
De asemenea,oferta nu este limitata in timp si fiecare aplicant poate hotari singur data cind doreste efectiv sa aplice.
Oferta (bonusuri, beneficii)
Contract de munca pe 3ani(cu posibilitate de prelungire), concediul platit 6saptamani/an si transport in/din Germania, Angajatorul german suporta cheltuielile de transport si cazare pt. interviul final din Germania.
Pot aplica si tinerii medici cu sau fara stgiatura efectuata
Pentru rezidenti se recunoaste vechimea avuta pina la data aplicarii si au posibilitatea de a sustine examenele de Medic Specialist in GERMANIA !!
De principiu se asigura cazarea de catre spitalul sau clinica in care vor aplica.
Dupa semnarea contractului cu angajatorul German procesarea actelor dureaza intre 2-4 luni.
Salarizare (nivel minimal)
Tinerii medici (stagiarii):900 Euro.net/luna pe durata primului an.
Medicii rezidenti: 1500  3000 Euro.net/luna
Medici specialisti: 3200 4000 Euro net/luna
Dupa obtinerea cerificarii germane :3500-4500 Euro net/luna
NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE !!!!!!!
CV-urile in limba romana si germana se pot trimite la: info@job-uri.ro
Fax:0257-206241
Aplicantii care vor intrunii criteriile de selectie vor prmii gratuit documentatia si sprijinul nostru pentru intocmirea dosarului de angajare.
Informatii suplimentare:HRM.Sociolog Adrian Vladila Tel. 0257-206240, 0745-574580 sau
GM. Ing. Ioan Grecu Tel.0722-537335

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe 3ani, concediul platit 6saptamani/an si transport in/din Germania, Angajatorul german suporta cheltuielile de transport si cazare pt. interviul final de la Frankfurt. Salar = 3500