Oferim locuri de munca in Germania pt. ingrijire varstnici

Eden Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim locuri de munca in Germania pt. ingrijire varstnici, salariul 800-1200e net/luna, in functie de nivelul de lb germana, experienta in domeniu si complexitatea cazului.
Cunostinte de Germana, nivel mediu, diploma de infirmieri, asistenti, prezinta avantaj.
Cazare, masa si transport asigurat.
Pentru detalii privind posturile oferite si pentru inscriere va rugam accesati site-ul nostru :http://www.job-eu.net/haushilferin.php, va rugam sa trimiteti CV-ul in Lb Germana cu poza pe adresa : contact@job-eu.net Tel: , 0728 563014,0749 621131, 0720 401945

CERINTE

Oferim locuri de munca in Germania pt. ingrijire varstnici, salariul 800-1200e/luna, in functie de nivelul de lb germana, experienta in domeniu si complexitatea cazului.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare personal si intermediere locuri de munca