Șofer stivuitor – stivuitor frontal sau sideloader in Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Șofer stivuitor – stivuitor frontal sau sideloader
2 Necesar personal 4
3 Descriere

Incărcare și descărcare de camioane, transport de mărfuri și produse din lemn (pachete de 5 metri)cu stivuitorul diesel (între 5 și 16 tone) sau încărcător lateral, depozitarea mărfurilor / produselor în „rafturile” independente de aproximativ 7 metri înălțime.
4 Locatie/ Tara Bopfingen, lângă Nördlingen ,Germania https://ro.wikipedia.org/wiki/Bopfingen
5 Data de sfarsit nedeterminata
6 Masa nu este asigurata
7 Cazare asigurata de angajator Gratuit , într-o cameră cu 2 paturi; Bucătărie, WIFI și TV disponibile

CERINTE

8 Salariu Cuprins intre 10,62 -11,00 euro Brut pe ora plus 10,00 – 16,00diurna net pe zi
În funcție de abilitățile de limbă germană (aproximativ 1400 – 1600 € net la 168 ore)

9 Program de munca 40 de ore pe saptamana
10 Transportul Romania-Germania Suportat de candidat .
11 Asigurari Medicale Da
12 Asigurari sociale Da
13 Concediul Anual Platit
14 Limbi straine Germana minimum B1
15 Diploma/ Certificat Nu
16. Experienta necesara nu
17 Permis de conducere si masina Da este necesar, deoarece cazarea nu este în același loc (aproximativ 16 km)

Echipament protectie

18 Echipament de lucru – personal Nu, nu este necesar
19 Bocanci santier(S3) – personal Nu, nu este necesar
20 Ochelari de protectie Nu, nu este necesar

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.