Șofer autobuz ,Locatia: Baden Wurttemberg, Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data de inceput :1 octombrie 2019

Poziție: Șofer autobuz

Tara: Germania

Locatie: Baden -Wurttemberg

Poziții disponibile: 5
Salariul:

190 de ore și clasa de impozitare 1 (necăsătorit), salariul lunar este de aproximativ 1.800 €uro net

190 de ore și clasa de impozitare 3 (căsătorit), salariul lunar este de aproximativ 2.100 €uro net

+ taxa de suplimentara de 0,50 EUR / oră pentru realimentarea autobuzelor si curatarea interioara.

Ce oferă Angajatorul:

Perioada contractului: nedeterminată,
Se lucrează in medie 180-190 de ore (aproximativ 45 de ore pe săptămână), programul incepe la 4.30 a.m sau la 6 a. m in unele locatii.
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare: asigurată de angajator in apartamente si sunt contra cost la prețul cuprins intre 400-600 euro pe lună, singur în cameră,prima luna platita de angajator
Costul transportului este suportat de candidat,
Concediul este plătit
Cursuri de limba Germana

CERINTE

Condiții de recrutare:

Cunoștințe minime de limbă germană și/sau engleză,
Obligatoriu: Carnet de conducere categoria D, Atestat Transport Persoane (E95),
Experiență în domeniu
Masina proprie

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.