Muncitori necalificati in abator Spania

SC Global Job Experience SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam muncitori necalificati in abator Spania. Se va lucra in ture de zi si ture de noapta a cate 8 ore/zi cu o pauza de 30 de minute platita pentru masa si alte doua pauze de cate 30 de minute dar care nu vor fi platite.

Pentru programari nu ezitati sa ne contactati la:

Tel: 0040754253952 de Luni pana Vineri intre orele 10-18

CERINTE

- experienta in industria carnii constituie avantaj.

Momentan oferta este disponibila doar pentru barbati cu varta intre 20-45 ani care au muncit legal, sau au beneficiat de ajutor social (somaj) in spania dupa perioada 22.07.2011 si au NIE

BENEFICII OFERITE

TRANSPORTUL IN SPANIA ASIGURAT DE CANDIDAT
Cazarile si transportul de la cazare la locul de munca si invers sunt asigurate de angajator.
Salariile sunt intre 1000-1250 Euro
Program de lucru 8 ore/zi

Societate cu domeniul principal de activitate Selectarea si plasarea fortei de munca cu o bogata experienta in tara, strainatate si cu numerosi parteneri in strainatate.