Muncitor Calificat

R.K. Construct S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Job:

Se va lucra, in general, pe santiere unde sunt conditii de vreme schimbatoare, se lucreaza la inaltime, in mediu cu praf si in contact cu materiale de constructie care pot contine substante chimice.

Anveloparea tehnica a cladirilor,
Izolatii termice,
Tencuieli interioare

Responsabilitati:
- Sa incarce/ descarce sau sa stocheze materiale de constructie si produse,
- Sa pregateasca materialul solicitat in utilizarea procesului tehnologic
- Sa sorteze materialul rezultat din demolari
- Sa ajute in cadrul echipei deservirea diferitelor masini si echipamente
- Sa respecte ordinea si disciplina
- Sa realizeze lucrarile la calitatea prescrisa
- Sa respecte regulile de protectia muncii
- Inventarul sculelor utilizate

CERINTE

- Experienta minim 3 ani
- Seriozitate si loialitate
- Disponibilitate de a lucra in Germania pe perioada lunga
- Permis auto reprezinta un plus
- Cunoasterea limbii germane reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonus pentru depasirea targetului de lucru
Cazare si transport gratuit
Conditii excelente de munca

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de constructii