Montatori standuri expoziţionale

B&B Expo Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

B&B Expo Solutions SRL angajează montatori standuri expoziţionale/lacatusi, pentru munca in tara si in strainatate.

CERINTE

Cerinţe:
- experienţa în domeniu constituie un avantaj
- persoană organizată, punctuală, responsabilă
- bune abilităţi de comunicare şi organizare
- cunoştinţe de desen tehnic
- experienţa în domeniul tâmplăriei şi lăcătuşeriei constituie un avantaj
- cunoştinţele de limbă germană şi engleză constituie un avantaj
- permisul de conducere constituie un avantaj

Principalele atribuţii:
- efectuarea diferitelor montaje (în ţară şi în străinătate), conform
planurilor tehnice
- completarea diferitelor situaţii de lucrări şi a tabelelor periodice
necesare

Se oferă:
- salar motivant + bonusuri periodice (in functie de realizari si proiecte)
- posibilităţi reale de promovare

CV-urile se trimit pe adresa de email: office@exposolutions.ro

Echipa noastră este formată din experți în grafică și design, tamplărie și mobilier, instalatii electrice, instalatii sanitare, lăcătuși și montatori.

Personalul nostru vorbește engleză, germană, italiană, maghiară și română, facilitând relațiile cu clienții noștrii.

Colaborarea personalului nostru cu alte companii din Europa în domeniu, în dezvoltarea unor astfel de săli expoziționale pentru saloane si târguri internaționale definește calitatea serviciilor noastre, seriozitatea și fiabilitatea echipei noastre.

De asemenea, oferim si servicii de finisari si amenajari interioare, placari cu rigips.