Montator tamplarie aluminiu Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Europakraft Jobs recruteaza personal pentru posturi de Montatori tamplarie aluminiu.
Cautam Montator tamplarie aluminiu pentru Germania, cu contract de munca pe perioada nedeterminata si asigurare pe teritoriul Germaniei.
Sarcini: Montare ferestre, usi, elemente de fatada si sisteme de climatizare.

CERINTE

- Cunostinte de limba germana la nivel minim A2 (nivel european);
- Certificare si experienta in domaniul vizat;
- Capacitatea de a lucra dupa planuri tehnice;
- Capacitatea de a lucra individual;
- Capacitatae de a lucra la inaltime;
- Permis de conducere categoria B
- Detinerea unui automobil propriu pentru deplasarea la locul de munca;

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada nedeterminata la angajator german si asigurare pe teritoriul Germaniei;
- Salarizare incepand cu 10 EUR/ ora, in functie de experienta;
- Diurna de 12 EUR/ zi lucratoare;
- Program: 7:30- 16:30;
- Cazare asigurata de catre angajator;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.