menajere

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoanele selectate vor efectua activitati specifice de curatenie, menaj, la diverse persoane fizice.

CERINTE

Candidatii selectati vor fi repartizate la diverse persoane fizice pentru a presta diverse activitati specifice menajului intr-o gospodarie familiala.
Se solicita seriozitate, disponibilitate pentru munca, rezistenta la stress, cunoasterea elementara a limbii germane si sau/engleza.
Candidatii care aplica pentru acest post sunt rugati sa consulte site-rile companiei:www.rentacred.webs.com, www.rentacred.biz.
Rugam anexati Cv-ului o fotografie in tinuta decenta, si urmati procedurile descrise la pagina servicii si informatii de pe site-ul www.rentacred.webs.com.

BENEFICII OFERITE

Salariu:900 euro net
se asigura cazare si masa.
Candidatii selectati vor suporta costul transportului si al programului, min 450 euro

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate