Medici specialisti si rezidenti pentru spitalke si clinici private din Germania

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting recruteaza medici specialisti si rezidenti pentru a profesa in spitale si clinici private din Germania.

Posturile sunt pentru specialisti si rezidenti in: medicina interna, anestezie, neurologie, chirurgie, oftalmologie, ginecologie, pediatrie, medicina generala, , etc.

Oferta: contracte de munca pe 2 ani cu posibilitate de prelungire, salarii intre 3500-6000 euro brut, plata separata pentru garzi , posibilitatea de a continua rezidentiatul.
Asigurari medicale si sociale.

Posibilitate rapida de a pleca la interviu in Germania unde veti fi insotit de reprezentantul colaboratorului german si ajutor in obtinerea permisului de lucru.

Nu se percepe comision.

CERINTE

Cunostintele de limba germana la nivel mediu sunt absolut necesare.
Certificatul de limba germana la nivel B2 reprezinta avantaj.
Absolvent facultate, rezident sau specialist.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.