Medici Specialisti si Rezidenti pentru Germania

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie: Germania

Specializari:

• Neurologie
Centre in Bad Orb, Essen, Plau, Bosenberg, Bayreuth

• Medicina Interna
Centru in Trassenheide

• Radiologie
Centru in Waren

• Anestezie
Centru in Plau

CERINTE

• Diploma de absolvire Medicina Generala
• Experienta ca si Medic Specialist/ Rezident in clinici si spitale din Romania constituie un avantaj
• Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Curs intensiv specializat de limba germana nivel B1 si B2
• Stagiu intr-una din clinicile concernului pentru acomodarea cu sistemul medical respectiv
• Salariu atractiv conform legislatiei germane
• Contract de minimum 2 ani

Interviu

Selectia se va face pe baza CV-ului si a participarii la un interviu la sediul societatii noastre din Bucuresti in perioada 16 - 19 februarie 2012.

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.

www.petrolvalves.ro