Medici specialisti + Asistente medicale - Germania

Brandler & Rauschelbach GbR

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Medici interesati în a lucra in spitale sau clinici
• medici specialisti care doresc să preia un cabinet particular sau să lucreze ca angajati intr-un astfel de cabinet sau într-o policlinică
• asistente medicale/asistenți medic ,medici specialiştiiali pentru camine de bătrani.
Firma noastră vă ajută la îndeplinirea formalităţilor si va ofera consultanta pentru perioada de început.Serviciile noastre sunt gratuite pentru dumneavoastră.

CERINTE

Este obligatorie o foarte bună cunoştere a limbii germane (nivel B2). Pentru medicii care nu îndeplinesc această condiţie,organizăm cursuri intensive de limba germană, în Germania. Nivelul minim de accedere la curs este A2.

BENEFICII OFERITE

www.medic-job.com.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide job placement services for:
Doctors in Germany
Doctors and nurses in the Middle East (United Arabic Emirates, Saudi Arabia, Oman etc.) qualified personnel (engineers etc.) in Germany