Medici Specialiști Oftalmologie

tw.con.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clienții noștri sunt lanțuri de clinici specializate în Oftalmologie, amenajate și dotate cu aparatură modernă.
Aflate în plină extindere în landurile Hessen, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz și Baden-Württemberg, nevoia de medici specialiști oftalmologi a crescut corespunzător.
Clinicile se află în zone atractive fiind în apropiere de Frankfurt, Stuttgart, respectiv Köln.
Pentru acești clienți căutăm:

care doresc să profeseze și să trăiască în Germania.

CERINTE

Cerințe:
• Licențiat al Facultății de Medicină
• Certificat de Medic Specialist Oftalmolog
• Cunoștințe de limba germană la nivel B2; candidații interesați care nu au un nivel de limbă germană B2 și doresc să învețe, sunt invitați să aplice; le acordăm sprijinul nostru cu plăcere; pentru detalii, vă rugăm, contactați-ne.

Clienții noștri vă oferă:
• Șansa de a dezvolta o carieră în Oftalmologie în Germania
• Zonă atractivă a locului de muncă
• Compensații excelente
• Posibilitatea de a conduce un cabinet oftalmologic
• Șansa de a desfașura activitatea într-un mediu profesionist și cu aparatură modernă

Avantajele Dvs.
• Serviciile noastre sunt gratuite pentru candidați
• Ne ocupăm de toate formalitățile necesare angajării Dvs. (recunoașterea dreptului de liberă practică, recunoașterea certificatului de medic specialist)
• Vă oferim sprijinul nostru pe parcursul întregului proces de recrutare, dar și pe perioada ulterioară angajarii Dvs.

tw.con. este o societate germană specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată în Germania.