Medici rezidenti/ Medici specialisti

Conectare Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru spitale renumite din Germania, Medici rezidenti si Medici specialisti in domeniile: medicina interna, anestezie, ginecologie, neurologie si pediatrie.
Spitalele cu care colaboram au permisul ca sa incheati specializarea dorita.

CERINTE

Necesar pentru a primii repede un loc este nivelul limbii gremane (B2) si certificatul de conformitate.
Contractele sunt pe baza de nelimita si fara diferenta in comparatie cu contractul unui medic german. Salarul este dupa tarif. Daca aveti interes ma puteti contacta sub adresa de Email: b.mueller@conectare-consulting.de / va rog sa imi trimite-ti CV-ul in limba germana.

BENEFICII OFERITE

-decontare transport
-cazerea gratuita pana la mentinerea aprobarii
-bonuri de masa

Agentia de intermediere CONECTARE CONSULTING este o companie cu activitate internationala cu sediu in Hilchenbach (Siegen). Activitatea principala a companiei o constituie recrutarea de medici si personal medical de specialitate pentru institutii spitalicesti din Germania. Acceptam solicitari din partea candidatilor/clinicilor cu domiciliu/sediul pe teritoriul germaniei sau in afara acestuia. cititi mai departe: www.conectare-consulting.de

Pentru medici Serviciile noastre sunt gratuite.
Sunteti doctor sau doctorita si sunteti in cautarea unei noi provocari profesionale? Proveniti dintr-o alta tara si doriti sa va claditi in Germania pilonii unei existente noi? Daca ati raspuns afirmativ acestor intrebari , atunci ati gasit in firma de recrutare “Conectare Consulting” un partener competent. cititi mai departe: www.conectare-consulting.de