Medici rezidenti (GERMANIA)

AGORA Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam medici rezidenti pentru clinici partenere in GERMANIA.

Beneficii:
- Conditii moderne de lucru/ pachet salarial atractiv
- Consultanta gratuita privind obtinerea unui loc de munca (exclusiv domeniul medical) in Germania prin telefon si e-mail
- Suport total gratuit in indeplinirea formalitatilor administrative
- Suportarea cheltuielilor de transport in cazul interviului din Germania

CERINTE

Absolvent al unei Facultati de Medicina sau student in ultimul an de studii
- Cunoştinţe bune de limba germană (certificat de nivelul B2)
- Specializarea si dorinta de specializare in domeniile medicina interna, anestezie, chirurgie generala si ortopedie, neurologie sau psihiatrie reprezinta un avantaj
- Flexibilitate privind locatia (majoritatea posturilor vacante sunt in orase din Nord-Vestul Germaniei)

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie in tara si strainatate