MEDICI PENTRU GERMANIA SI FRANTA

SC H & T GLOBAL WORK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RECRUTAM MEDICI IN TOATE SPECIALIZARILE PENTRU CLINICI SI SPITALE DIN GERMANIA SI FRANTA.

POT APLICA STUDENTII IN AN TERMINAL SAU ABSOLVENTI, MEDICI REZIDENTI SAU SPECIALISTI, DOCTORI DE TOP CU DIPLOMA (NIVEL 2 DE ATESTARE/ CALIFICARE).
SALARIUL SE NEGOCIAZA CU ANGAJATORUL STRAIN IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SI SPECIALIZARE.

SE OFERA POSIBILITATEA DE A SE STABILI IMPREUNA CU FAMILIA IN TARA IN CARE SE LUCREAZA.

CERINTE

PENTRU DOSARUL DE APLICARE AVEM NEVOIE DE:
-CV TIP IN LIMBA FRANCEZA / GERMANA
-DIPLOME DE STUDII, DOCUMENTE SPECIALIZARE, RECOMANDARI,ETC, IN LIMBA GERMANA/ FRANCEZA
-CERTIFICAT LIMBA GERMANA MINIM B2 / PENTRU LB. FRANCEZA NU E NEVOIE DE CERTIFICAT DEOARECE INTERVIUL SE VA REALIZA DE CATRE ANGAJATORII FRANCEZI
-FOTOGRAFII CORP INTREG

BENEFICII OFERITE

PENTRU DETALII :

SC H & T GLOBAL WORK SRL BRASOV , este o companie creata de un grup de profesionisti italieni, maghiari, romani ce opereaza pe teritoriul romanesc oferind servicii de recrutare si selectie forta de munca.Noi va ajutam sa gasiti si sa coordonati profesionisti motivati si de incredere.Recrutam specialisti pentru piata de munca interna si externa, ii testam si evaluam,ii pregatim si dezvoltam scheme de beneficii si compensatii.
Eficient si rapid oferim personal calificat in urmatoarele domenii de activitate :
Constructii:zidari,zugravi,instalatori,dulgheri,muncitori necalificati,soferi
Industrie: mecanici ,sudori ,strungari,electricieni,ingineri
Turism:bucatari,ajutoribucatari,ospatari,chelneri,picolite,cameriste,receptioneri,portari
Asistenta medicala: medici,asistente medicale,infirmiere
Asistenta sociala si familiala: ingrijitori varstnici,ingrijitori persoane cu handicap, babysitter, menajere
Agricultura: agricultori ,taietori de lemne,gradinari,culegatori de fructe si legume
Modelling: modele,fotomodele,hostess