Medici internisti / pneumologi

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clinica specializata in pneumologie si alergologie,
centru pentru somnologie si ventilatie invaziva si neinvaziva cauta medici specialisti pneumologi sau internisti.

Medicii rezidenti sunt deasemenea bineveniti.
Oferim posibilitatea de pregatire in domeniile pneumologie, alergologie sau medicina interna.

Salarii :
-medici specialisti - in functie de experienta
-medici rezidenti - 3000-3500 euro

• Clinica specializata cu 120 de paturi
• Intregul spectru de investigatii pneumologice
• Laborator de somn cu 11 polisomnografe
• Cooperare cu o clinica de chirurgie toracica din zona
• Sectie mare de oncologie, inclusiv medicina paleativa
• Asistente angajate in scopul recoltarii de singe
• Curicula de pregatire bine structurata
• Perspective de viitor intr-o clinica specializata, inovatoare si in continuu proces de modernizare

CERINTE

Cunostinte bune de limba germana, minim nivel B1.

Minim un an experienta pentru medicii specialisti.
Pentru medicii rezidenti experienta nu este necesara.

Nu percepem comision sau alte taxe de la medici !

Pentru mai multe detalii/informatii nu ezitati sa ne contactati.

Tel/Fax: 4 0241 660183
Mob. : 4 0726 141176
Mamaia Blv 135A-137
Millennium Business Center
Constanta/Romania
medical@intermarin.ro
www.intermarin.ro

INTERMARIN was built end 2007 by Inter Marine Group, www.intermarin.pl and became independent in 2009. We are a specialised company in personnel management offering professional and high quality recruitment services. We have established a reputation as a professional, service-focused organization and we continue our success and growth with an ever increasing base of satisfied clients.