Medici Germania

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recrutează pentru spitale şi clinici private din Germania, personal medical în următoarele domenii de specialitate: Medicină Generală, Medicină Internă, Pediatrie, Psihiatrie, Anestezie, Neurologie, Obstetrică-Ginecologie, Radiologie, Oftalmologie etc.

Responsabilităţi:
- Tratamentul pacienţilor şi întocmirea documentaţiei aferente

CERINTE

- Diplomă de licenţă a Facultăţii de Medicină
- Diplomă de specializare pe domeniu de activitate
- 2-3 ani de experienţă pe specializare
- Certificat de Conformitate (eliberat de Ministerul Sănătăţii)
- Limba germană – nivel mediu (Certificat de competenţă lingvistică, minim B1)

BENEFICII OFERITE

- Durata contractului: perioadă nedeterminată
- Salariul anual Brut: începand cu 55.000 Euro
- Programul de lucru: 40 ore/saptamană + orele de gardă
- Concediul anual: 30 zile /an
- Orele suplimentare se indexează conform legislaţiei
germane în vigoare.

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.