Medici Germania

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam medici rezidenti si specialisti pentru spitale de stat si clinici private din Germania.

Oferim cursuri gratuite in Germania, pentru atingerea nivelului B2.
Se asigura- cazare , masa ( mic dejun si pranz ) , certificare B2
Cursul dureaza 5 saptamani

Costurile necesare interviului din Germania(deplasare, cazare, masa),formalitatile de angajare si relocare(Permisul de munca,etc) sunt in contul angajatorului.

Salariu: 3000 - 3500 euro - rezidenti
Pentru specialisti salariul este negociabil in functie de experienta.

CERINTE

Studii finalizate sau in an terminal pentru rezidenti.
Minim un an experienta pentru specialisti.
Cunostinte bune de limba germana, minim nivel B1 cu certificare.

Nu percepem comision sau alte taxe de la candidati!

Pentru mai multe detalii/informatii nu ezitati sa ne contactati.

Tel/Fax: +4 0372 764869
Mob. : +4 0726 141176
135A-137 Mamaia Blv
Millennium Business Center
Constanta/Romania
medical@intermarin.ro
www.intermarin.ro

INTERMARIN RECRUITMENT este o companie specializata in managementul de personal . Compania a luat nastere la sfarsitul anului 2007 ca birou reprezentativ in Romania al grupului international INTER MARINE.
Compania activeaza in domeniul recrutarii de personal la nivel national si international.