Medici (Germania)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare JOBKOMPAS, se ocupa cu cautarea locuri de munca pentru medici - absolventi precum si profesionisti cu experienta in Europa de Est la spitale si clinici din Germania.
Pe termen lung oferam intermedierea locului de munca gratuita mediciilor - absolventi si medici cu experieta in Germania.

Va oferim urmatoarele posturi vacante:
- Internist
- Anesteziologie
- Medic pediatru
- Chirurgie (generala, viscerala,vatamare corporala, vasculara, etc.)
- Ortopedie
- Psihiatrie
- Neurologie
- Medic ginecolog
- Radiologie

CERINTE

Deoarece ne asteptam de candidati:
- Buna cunostinte de limba germana;
- Studii superioare - Facultatea de Medicina
- Dorinta de a educa

BENEFICII OFERITE

Noi va oferim urmatoarele servicii:

- Furnizarea de informatii cu privire la spital sau o clinica
- Pregatirea pentru interviu si amenajarea
/ Total de rambursare a costurilor legate de interviu /
- Asistenta in gasirea de cazare in Germania
- Consiliere si rambursarea de traducere a documentelor necesare pentru a obtine un permis de munca dupa 6 luni
- Rambursarea limba certificat B2 obtinute in Goethe Institut. dupa 6 luni