Medici ATI, Neurologie si Medicina Interna pentru Clinica din Germania- URGENT!

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam, pentru clinici din Germania(zona centru- sud) , Medici Specialisti sau Primari pe Specializarile Anestezie si Terapie Intensiva, Neurologie si Medicina Interna.

CERINTE

- grad de specialist/ primar;
- limba germana / engleza;
- disponibilitate de plasare imediat;
- seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- sprijinul companiei Job Connect pe tot parcursul colaborarii;
- salarizare conform grilei pentru medici in Germania;
- consultanta privind toate aspectele implicate in procesul de mediere, angajare, adaptare.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.