Medici

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC RENTACRED ALI SRL, selecteaza medici cu specializari in urmatoarele domenii:
-chirurgie
-anestezie
-pediatrie
-medicina interna
-psihiatrie
-ORL.
Medicii vor lucra, conform specializarii, in clinici din Germania sau in ambulatoriu, conform optiunii.

CERINTE

-pot aplica medici tineri care au finalizat primul an de pregatire, au rezidentiatul si doresc sa se pregateasca in vederea obtinerii specializarii in urmatoarele domenii:chirurgie, anestezie, pediatrie, medicina interna,psihiatrie;
-pot aplica medici cu formarea de specialitate avansata in specialitatile enumerate;
pot aplica medici specialisti in domeniile enumerate, dar care opteaza pentru tratamentul in ambulatoriu.
Obligatorii pentru toti candidatii sunt cunostintele avansate de limba germana.
Cei care cunosc limba germana la nivel mediu pot aplica in conditiile in care pot sa isi perfectioneze rapid cunostintele lingvistice.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, negociabil direct cu angajatorul , intre:40.000-75.000 euro/an.
Se incheie contract de munca, direct cu angajatorul, cu respectarea legislatiei germane si UE.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate, aviz ITM nr.10/06.05 2009