MEDIC SPECIALIST STOMATOLOG GERMANIA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Medic Stomatolog pentru un cabinet privat din centrul München-ului

- Contract minim 5 ani , cu posibilitate de prelungire
- Salariul este de 6000 Euro , negociabil in functie de experienta
- program 40 de ore/ saptamana
- 30 de zile de vacanta/ an

Se ofera suport pe toata perioada de interviuri
Sunt acoperite costurile de transport si cazare pentru interviu
Se ofera suport in vederea obtinerii dreptului de libera practica si autorizatiei de lucru
Se ofera suport in vederea gasirii unei locuinte, scoala pentru copii, etc

CERINTE

Experienta – minim 1 an

Nivel de limba Germana –minim B1.2 , de preferat B2

Personalitate placuta

Candidati interesati de cariera pe termen lung in Germania

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro