Medic Specialist Recuperare, Medicina Fizica si Balneologie

tw.con.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centru medical din Berlin specializat in Ortopedie, Recuperare si medicina fizica, cu cca. 50 angajati angajeaza un

CERINTE

Cerinte:
• Licentiat al Facultatii de Medicina
• Certificat de Medic Specialist Recuperare, Medicina Fizica si Balneologie
• Cunostinte de limba germana la nivel min. B2

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru va ofera:
• Sansa de a trai si lucra in Berlin
• Mediu de lucru placut, amenajat si dotat modern
• Compensatie foarte buna, care depaseste nivelul acordat de spitale si clinici
• Program de lucru normal de 40 ore/saptamana, fara garzi

Avantajele Dvs.
• Serviciile noastre sunt gratuite pentru candidati
• Ne ocupam de toate formalitatile necesare angajarii Dvs. (recunoasterea dreptului de libera practica, recunoasterea certificatului de medic specialist)
• Va oferim sprijinul nostru pe parcursul intregului proces de recrutare, dar si pe perioada ulterioara angajarii Dvs.

tw.con. este o societate germano - romana specializata in plasarea de forta de munca inalt calificata, in special medici si specialisti IT din diferite state EU pentru Germania.
Pentru mai multe informatii, va rugam, vizitati pagina noastra in limba romana: www.twcon.ro.

Ne bucuram sa primim aplicatia Dvs. pe adresa: jobs@twcon.de

tw.con. este o societate germană specializată în plasarea de forţă de muncă înalt calificată în Germania.