Medic Specialist Radiolog, Germania

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un medic radiolog specialist care sa fie parte dintr-o echipa multidisciplinara din Germania, pe termen lung. Echipa isi desfasoara activitatea intr-un Centru de ingrijire medicala din land-ul Bavaria, zona Oberbayern, intr-un oras cu peste 27000 de locuitori.

De curand acest centru a achizitionat un aparat RMN modern si este nevoie de un medic radiolog care sa il foloseasca.

CERINTE

Daca va doriti un loc de munca in Germania si aveti experienta in RMN, va invit sa discutam despre aceasta oportunitate.

BENEFICII OFERITE

Toate beneficiile si conditiile se discuta cu angajatorul.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.