Medic specialist pediatrie - Germania

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

De-a lungul celor 10 ani de experienta in domeniul resurselor umane, Head-Hunting a recrutat cu succes specialisti in diverse domenii, pentru mari companii, in tara si strainatate.

Acum oferim medicilor rezidenti si specialisti oportunitatea de a profesa in spitale si clinici private, in Germania.

Cautam urgent medic specialist in pediatrie.

Avem posturi disponibile pentru medici rezidenti si medici specialisti in: medicina interna, chirurgie, oftalmologie, ginecologie, pediatrie, medicina generala, anestezie, neurologie.

Nu se percepe comision.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la:

E-mail: office@head-hunting.ro
Tel.: 0723.188550 (orele 13-21)
Persoana de contact: Carmen Ivan

CERINTE

Cerinte:
Cunostintele de limba germana la nivel B1 sunt absolut necesare pentru sustinerea interviului la clinica.

BENEFICII OFERITE

Oferta: contracte de munca pe 2 ani cu posibilitate de prelungire, salarii intre 3500-6000 euro brut, plata separata pentru garzi , posibilitatea de a continua rezidentiatul.
Asigurari medicale si sociale.

Posibilitate rapida de a pleca la interviu in Germania unde veti fi insotit de reprezentantul colaboratorului german si ajutor in obtinerea permisului de lucru.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.