Medic Specialist Ortoped, Germania

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intermediem un post de medic specialist ortoped intr-un spital din Germania.
Spitalul se afla in zona de Nord-Est a land-ului Bavaraia si are o capacitate de aproximativ 408 paturi.

CERINTE

Daca aveti o motivatie puternica de a profesa in sistemul medical din Germania atunci este esential sa cunoasteti limba germana la nivel mediu spre avansat (cel putin nivelul B2).

Va oferim sprijin si consultanta in depunerea dosarului pentru obtinerea Approbation-ului (certificatul care va ofera dreptul de a profesa ca medic in Germania).

Pentru informatii suplimentare, va stau la dispozitie la numarul de telefon 0754048181 sau pe adresa
job@jobconnect.ro

Va multumesc!

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.